dureri ingrozitoare

Boli pancreatice si de ficat

Postata de Membrupuricecristina69 cu 11 ani in urma.

am dureri ingrozitoare de cap(migrene) dar nu imi da nimeni un raspuns corect.De curand am fost la un medic si mi-a zis ca am probleme cu fierea.E posibil din cauza fierei sa am aceste dureri ingrozitoare de cap?Ce parere aveti daca intradevar este vinovata bila ,este bine sa ma operez(sa o dau afara) poate nu o sa ma mai doara capul?!Va rog frumos sa ma ajutati ca nu mai rezist.

Raspunsuri (5)

Adrienne

acum 11 ani

La ce medic ai fost? ce consult ai facut? ce analize ? ce diagnostic ti s-a pus [legat de colicist]? Nu se face aceasta interventie oricum,poate este cazul de tratament. Un colicist scos nu este ceva simplu,ai putea avea mai multe probleme [ dupa] decat o cefalee. Citeste despre migrene si vei gasi sfaturi despre cum sa le previi sau cum sa le faci fata.

afer

acum 11 ani

Buna ziua,

Daca doriti sa va raspund la intrebarile pe care le aveti,
sa interpretez analize medicale, sa va ofer sfaturi, tratamente ,
trimiteri catre alti medici va rog sa ma contactati cu un e-mail la adresa
[email protected], sau sa accesati pagina de facebook :
http://www.facebook.com/pages/Consultatii-Medicale/453840897967707.

Medic Naturopat

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este adevarat ca cefaleea este un simptom din paleta de prezentare a colicii biliare ( alaturi de alte simptome asociate: greata, gust amar, balonari, dureri in partea dreapta superioara a abomenului, etc).
Va recomand sa repetati ecografia abdominala si sa consultati medicul gastroenterolog si/sau chirurg pentru a lua in considerare colecistectomia.

CRIS

acum 11 ani

cipurile si monitorizarile care le fac pe ascuns aduc moartea . deaceea ne simtim rau

aurelia

acum 9 ani

domnule nicusor daca pietrele sunt mari de 1,50 cm nu exista riscul de a ramine pe canal sau e valabil doar la pietricele mici