dureri de ficat

Boli pancreatice si de ficat

Postata de xamby cu 10 ani in urma.

am baut vreo 3 seri la rand multa bere..am mancat foarte putin si acum am o ingrozitoare durere de ficat...o sa imi treaca pur si simplu daca ma las de baut si cu o alimentatie sanatoasa sau trebuie sa ma duc la un medic..multumesc anticipat

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Ar fi bine sa consultati medicul internist pentru evaluare clinico-biologica.