dureri acute in flancul drept

Boli pancreatice si de ficat

Postata de gigia cu 14 ani in urma.

credeti ca as putea avea o hepatita?..la echografie mi-a zis de colecistita, la analizele efectuate au iesit cu valori normale tgo si tgp, doar colesterolul e 230 si trigliceridele 340; in urina e prezent mucus, rare epitelii, un ph acid

Raspunsuri (2)

gigia

acum 14 ani

doresc un posibil diagnistic

Dr. Medicina Interna

acum 14 ani

Grasimile au valori cresute. consultati medicul pentru prescrierea unui regim si a unui tratament corespunzator. Colecistita = inflamatia colecistului (fierea), trebuie cautat cauza si tratat. mergeti la medic.