durere usoara dreapta; gust usor salciu amarui

Boli pancreatice si de ficat

Postata de mihai053 cu 11 ani in urma.

dupa pierderea unui frate acum 2 luni, am avut o stare prin care toti ce au avut de a face cu asa ceva stiu despre ce e vorba; am avut la inceput ceva dureri usoare in zona inimii cam o saptamina, iar de vreo 3 saptamini am odurere usoara in partea dreapta sub coasta ac***a si o senzatie de umflatura , iar din cand an cand doar an acel loc ghioraie , vreau sa stiu daca cineva stie exact despre aceste simptome ce organ stie sa faca asa ceva /??? multumesc [email protected]

Raspunsuri (1)

Sebi

acum 10 ani

Salut. As vrea sa stiu daca ai aflat care era problema si cum ai tratato? Aceleasi simptome le am si eu. Multumesc anticipat!