Durere in partea dreapta

Boli pancreatice si de ficat

Postata de nicoz cu 11 ani in urma.

buna ziua. Am 17 ani (sex feminin) si de 5 zile ma doare in partea dreapta sus... Fac inot de performanta si sufar si de constipatie, nu mereu, dar mi se intampla destul de des... Ma gandeam ca de la efortul fizic ,probabil abdomenul este cauza, din cauza procedeului Fluture pe care il execut, necesita o miscare ampla din bazin si totodata ondulatia din abdomen... Altceva, alte probleme nu am si nici nu am avut. Tin sa precizez ca nu ma inteapa la efort, este o durere seaca ,ceva usor, doar ca simt ceva acolo tot timpul.

Raspunsuri (2)

Rebenciuc Renata

acum 11 ani

Pentru a tratata problemele provocate de constipatie iti recomand sa folosesti Zeolitul lichid imbunatatit cu DHQ si seminte de in pe stomacul gol. Au un efect miraculos!!!

nicoz

acum 11 ani

multumesc frumos