durere de cap

Boli pancreatice si de ficat

Postata de presy cu 13 ani in urma.

am fost operata de colecist in ianuarie anul acesta si in ultimul timp, dupa ce mananc ma doare capul si nu prea imi trece. ideea este ca de la tot mai multe alimente ma doare capul, inainte era doar daca cumva era ceva mai gras, sau prajit.

Raspunsuri (1)

Mariana F.

acum 13 ani

Incercati o cura de detoxifiere cu ZEOLIT-Pudra Detoxifianta. Este natural 100%, si toate , dar TOATE suplimentele alimentare de genul colonhelp contin min 30% zeolit.
Eu imi simteam ficatul greu, gust metalic in gura, eram balonata si constipata in permanenta.
Dupa o cura de detoxifiere de 3 luni, nu mai am probleme.
Pe remediu.ro am vazut ca au si un discount mare acum. Detoxifierea va va reda pe langa starea de bine, si energia si claritatea mentala necesara.