dupa operatia de fiere la un an

Boli pancreatice si de ficat

Postata de tibi2010 cu 11 ani in urma.

m-am operat de 1 an si o luna femeie si simt cum in partea dreapta mi se aduna o punga o masez si vomit ma simt ca si cu fierea exact am avut un colier de pietricele ce sa fac am 2 copi mici si sunt gravida

Raspunsuri (2)

Naturopat Claudia

acum 11 ani

Buna ziua. Faceti o detoxifiere hepatica cu plante un timp mai indelungat. Putem comunica mai detaliat daca imi scrieti pe adresa de e''mail: [email protected].

Naturopat Claudia

acum 11 ani

Buna ziua. Faceti o detoxifiere hepatica cu plante un timp mai indelungat. Putem comunica mai detaliat daca imi scrieti pe adresa de e''mail: [email protected].