De ce vomita de fiecare data cand ma ridic in picioare?

Boli pancreatice si de ficat

Postata de Utilizator11552392116 cu 5 ani in urma.

Buna sunt cătălin și am 14 ani. De fiecare dată când beau niște apă sau mănânc (orice) după câteva minute începe să mă apase tare în gaura pieptului și dacă mă ridic îmi vine imediat sa vomit și am această stare de 3 zile, stie cineva ce-ar trebui sa fac sau la cine ar trebui să scriu? Multumesc de ajutor.

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Diverse/starile-de-greata-particularitati-medicale_7448