de ce doare din nou ficatul

Boli pancreatice si de ficat

Postata de membru230533 cu 10 ani in urma.

Mi-am scos fierea in urma cu 17 ani , dar in aceste zile de Craciun mi-au revenit aceleasi dureri ca inainte de operatie.Mai concret, durere in spate ca si cum ar fi fost vorba de o arsura. Trebuia sa stau numai in pozitia culcat ca sa imi treaca. Ce credeti ca ar putea fi?

Raspunsuri (2)

Bolmadar remus

acum 9 luni

Salut ți-ai rezolvat problema??

Bolmadar remus

acum 9 luni

Buna ziua am făcut o operație de ficat am avut un hematom pe ficat 8 cm acum 2ani și tot m-a doare an fiecare zi am fost la domn doctor și A zis ca nu-i de la ficat am făcut toate analizele și tot nimic poate cine va sa m-a ajute cu un răspuns de unde ar putea veni durerea