Dacă ficatul s-a regenerat?

Boli pancreatice si de ficat

Postata de Utilizator11530866551 cu 5 ani in urma.

Am făcut o abstinenta de alcool începând cu August 2017 și pana in Februarie 2018. In Februarie am dat sânge pentru ficat și mi-ai ieșit totul bine. In Martie am băut 6 beri in decurs de 3 săptămâni a câte 2 beri odată , iar de atunci nu am mai băut iarăși nimic pana in prezent, am fost ieri și am dat iar proba de sânge credeți ca s-ar vedea ceva la ficat. Va mulțumesc ! Alex

Raspunsuri (1)

cristinanicoletaghita

acum 2 ani

Cel mai probabil nu se va vedea, dar mai bine pt tine este sa te abtii.