cum pot elimina "namolul''din bila?

Boli pancreatice si de ficat Tumori hepatice benigne Tulburari acizi biliari Coma hepatica Tumora hepatica Hiperbilirubinemie Abces hepatic Ciroza hepatica Metastaze hepatice in adenocarcinom Ficatul gras Disfunctie pancreatica exocrina Hipertensiune portala
+9
Vezi toate grupurile

Postata de Utilizator21557216098 cu 4 ani in urma.

Am avut o criza biliara,si la examenul ecografic mi s-a diagnosticat "namol"cu mici cristale,si mi s-a recomandat extirparea bilei.Cum pot scapa de acest namol fara operatie?

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Ficatul-si-caile-biliare/operatia-vezicii-biliare_14915

Utilizator21570293858

acum 4 ani

namol la fiere existat tratament naturist ceva fara operatie