crize de bila si tot corpul de umple de bube rosii - prurit

Boli pancreatice si de ficat

Postata de maria42maria cu 11 ani in urma.

Buna ziua,

am o mare problema de la un timp,daca mananc mai gras fac crize de bila si tot corpul de umple de bube rosii - prurit plus durere in dreapata sub coaste.
Am facut analize amanuntite si au iesit bune.
Am fost la medicul de familie si mi-a spus sa stau linistita ca nu este nimic si ca o sa treaca - mi-a spus sa iau rowachol pastile de trei ori pe zi.
Parerea mea este ca trebuie sa fac niste investigatii amanuntite ptr ca simpt ca nu este ok.
Care credeti ca este cauza? vreau sa ma duc la un specialist enterolog si m-ar ajuta mult sa-i spun si ce credeti dvs.

multumesc mult - Maria Sando

Raspunsuri (1)

Naturopat Claudia

acum 11 ani

buna seara. E bine si nu e bine sa stati linistita cu aceste crize de bila. V''as recomanda o investigatie generala a corpului si apoi un tratament de minim 10 sedinte de Reflexoterapie cara va ajuta sa va echilibrati tot organismul si sa reveniti la starea de bine de unde ati alunecat. Puteti sa ma sunati pentru alte detalii la 0747603579 (raspund personal).