ciroza biliara primara.dislipidemie

Boli pancreatice si de ficat Colangita

Postata de angel8 cu 16 ani in urma.

Mama mea sufera de ciroza biliara primara. Dislipidemie, face tratament de 6 ani, as vrea sa consult si alt medic. Ma poate ajuta cineva cu vreun medic specialist sau o clinica. Va rog !!

Raspunsuri (1)

jeni stefania

acum 15 ani

mergeti la sp fundeni, la dr ditoiu. daca este prea departe sau nu sunteti din bucuresti, scrieti-mi o sa va recomand pe altcineva. multa sanatate.