Chisturi la ficat si splina

Boli pancreatice si de ficat

Postata de Biank11 cu 8 ani in urma.

Buna ziua!Acum o luna de zile am fost operata de chisturi de echinococ...am mai ramas cu un chist la ficat si unul la splina...urmez un tratament cu albendazol si pratiquzantel....Chisturile le pot elimina prin alte interventii,in afara operatiei?

Raspunsuri (1)

Maria

acum 2 ani

Buna ce ai facut cum esti cu sanatatea acum trecem si noi prin asa ceva ...dar in afar de ficat splina e si la rinichi.....astept un raspunste rog.