chist echinococo ficat

Boli pancreatice si de ficat

Postata de membru253164 cu 10 ani in urma.

buna seara ma numesc simona am 33 de ani si am un chist de 12 cm echinococo,pe ficat,am facut 3 luni tratament cu zentel si sa oprit vroiam sa stiu daca raman insarcinata ce riscuri sant pentru gravidanta

Raspunsuri (3)

Mariana Nastase

acum 8 ani

Dna. Simona,

As dori daca se poate sa ma contactati , doresc sa aflu cateva detalii despre reactiile tratamentului cu zentel , fratele meu este sub tratament .Va rog !

Va multumesc !

Mariana

Mariana Nastase

acum 8 ani

Dna. Simona,

As dori daca se poate sa ma contactati , doresc sa aflu cateva detalii despre reactiile tratamentului cu zentel , fratele meu este sub tratament .Va rog !

Va multumesc !

Mariana

Mariana Nastase

acum 8 ani

Dna. Simona,

As dori daca se poate sa ma contactati , doresc sa aflu cateva detalii despre reactiile tratamentului cu zentel , fratele meu este sub tratament .Va rog !

Va multumesc !

Mariana