ceai

Boli pancreatice si de ficat

Postata de vali_26 cu 10 ani in urma.

ceaiurile din plante medicinale pot face rau la ficat,cum ar fi:echinaceea,armurariu,sunatoare etc. ?La unele scrie ca sunt bune pentru ficat,asa e ?

Raspunsuri (1)

Livia Macovei

acum 10 ani

Armurariul si paducelul chiar sunt bune pentru ficat. Eu le mai foloseam si pentru tensiune. In urma cu 3 ani am fost diagnosticata cu hepatita A si B si m-am tratat cu ceaiuri, bio bran 1000 si zeolit lichid imbunatatit cu dhq.Sanatate!