Ce poate fi?

Boli pancreatice si de ficat

Postata de MembruMobileApp1508620037 cu 6 ani in urma.

Am facut ecograf si am fierea lenesa, am urmat tratament iar acum ma doare iarasi fierea , balonata orice mananc...mai nou simt o usturime insuportabila in dreptul fierei dar p partea din spate de parca m.ar taia cineva ce poate fi senzatia de arsura?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Ficatul-si-caile-biliare/vezica-biliara-colecistul-boli-specifice_7702