Buna seara! Va rog frumos daca ma puteți ajuta cu un sfat?

Boli pancreatice si de ficat

Postata de Utilizator11575335200 cu 4 ani in urma.

Prietenul meu (21 ani) a început de o zi sa se plângă de dureri puternice in zona stomacului in partea dreapta. Tin sa mentionez ca nu mananca mancare gatita aboslut deloc, doar semi preparate fast food, prajeli si gratar,din ce am citit pe net am observat mai multe păreri la fel ce spun ca ar putea fi de la mâncare tip fast food. Va rog daca ati putea sa ne dati un sfat ce sa facem si la ce doctor sa mergem! Va multumim anticipat!

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-intestinale/arsurile-si-durerile-de-stomac-6-metode-simple-de-a-le-evita_15620