bila lenesa

Boli pancreatice si de ficat

Postata de andreea285124378 cu 13 ani in urma.

am un colecist care nu se goleste la timp -asa mi-a spus dr . nu are mal si nici pietre . ma balonez si am niste dureri care pleaca din hipocondru drp catre gat ca niste tepuse. ce ma sfatuiti?

Raspunsuri (2)

Adrienne

acum 13 ani

HEPATO - DRAINOL , medicament homeopat produs de laboratoarele Boiron. Se administreaza cate 20 picaturi, de trei ori pe zi, cu 15 min. inainte de masa. Pretul este de 12 roni. Este bine sa se faca acest tratament macar trei luni consecutiv. Recomandarea este a medicului gastroenterolog, in urma diagnosticului de " bila lenesa ".

Emeric

acum 13 ani

ma doare in dreapta si sunt balonat. Ce sa fac?