balonare

Boli pancreatice si de ficat

Postata de claudia102109644 cu 13 ani in urma.

buna ziua,cum scap de balonare si gust acru-amar,dureri de cap

Raspunsuri (4)

mihaela

acum 13 ani

Iti recomand de urgenta o ecografie. Daca simptomele descrise de tine sunt asociate si cu dureri in zona stomacului (desi nu sunt obligatorii durerile) e posibil sa ai litiaza biliara.

claudia102109644

acum 13 ani

multumesc pt raspuns,dar acum doua luni am facut eco si aveam o bila lenesa si ceva mal,dar am facut tratament cu rowacol si antibiotic.mi-a fost mai bine dar acum iar,aceeasi problema

Maria S.

acum 12 ani

Incercati o cura de detoxifiere cu ZEOLIT-Pudra Detoxifianta. Este natural 100%, si toate , dar TOATE suplimentele alimentare de genul colonhelp contin min 30% zeolit.
Eu imi simteam ficatul greu, gust metalic in gura, eram balonata si constipata in permanenta.
Dupa o cura de detoxifiere de 3 luni, nu mai am probleme.
Pe remediu.ro am vazut ca au si un discount mare acum. Detoxifierea va va reda pe langa starea de bine, si energia si claritatea mentala necesara.

ina

acum 10 ani

nu mai terminati cu publicitatea asta?