am 34 de ani si de ceva timp in fiecare dimineata am o tuse seaca care degenereaza in stari de voma,uneori chiar si vomit

Boli pancreatice si de ficat

Postata de mirela336 cu 13 ani in urma.

credeti ca as putea avea ceva la ficat?

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 13 ani

CONSULTATI DE URGENTA MEDICUL!!

cristina80886170

acum 13 ani

buna eu zic sa te duci la medic si sa descri ca ai tuse seaca asa are si sotul meu tuse seaca si a stata asa a neam prost si ne trezim acum ca are nu stiu ce tumoare dar trebuie rmn sa vada daca e hemagiom si doctora sa inselat doamne ajuta

milibumbi

acum 13 ani

aveam aceleasi simtome,dar am neglijat.
acum sunt in tratament cu interferon pentru hepatita C pentru 48 de saptamani.
cu sanatatea nu e de glumit.mai bine faci controale peste controale la orice simtom care ti se pare ca poate fi ceva serios decat sa te trezesti ca mine cu virusul activ.daca mergeam din timp,nu ajungeam aici poate.orice boala tratata la timp are mai multe sanse de vindecare.