Alcool?

Boli pancreatice si de ficat

Postata de Mariana cu un an in urma.

Buna ziua soțul meu este un bun consumator de alcool de la vârsta de 17 ani acum an momentul de față are 42 de ani acum doua săptămâni sa lăsat brusc de alcool și fiindui rău a anceput sa verse prin voma se vedeau chegulete de sânge cam de mărimea unei măsline și drept bonus la o săptămână după această antamplare sa apucat anapoi de alcool ce este de făcut an aceasta situație va rog datimi un sfat

Raspunsuri (1)

acum un an

Buna ziua,

Simptomele descrise, precum varsaturile cu cheaguri de sange, pot indica o pot indica o posibila hemoragie digestiva sau alte probleme de sanatate grave. Este bine sa va adresati unui medic gastroenterolog pentru evaluare si tratament adecvat.

Va recomandam sa va programati la un medic gastroenterolog: https://www.clickmed.ro/medic/gastroenterologie