albumina

Boli pancreatice si de ficat

Postata de marianus03 cu 14 ani in urma.

cine ma ajuta??
suntem disperati, avem un caz in familie care are nevoie de 2 fiole per luna... e ff scump, poate ne ajutati la um pret mai mic, accesibil.. raminem datori..

Raspunsuri (3)

mindrila elena

acum 14 ani

am si eu nevoie de cateva fiole de albumina, urgent ofer un pret onorabil,va rog sunati la nr de mai jos pt orice informatie.0757729563

daniel

acum 11 ani

va rog frumos daca sunteti amabili sami ziceti si mie o farmacie unde se vinde albulina injectabila pt o persoana in stare grava 0763457050 va sunt recunoscator

JILAVU DANIEL

acum 11 ani

va rog frumos daca sunteti amabili sami ziceti si mie o farmacie unde se vinde albulina injectabila pt o persoana in stare grava 0763457050 va sunt recunoscator