ajutor de albumina

Boli pancreatice si de ficat

Postata de marianus03 cu 14 ani in urma.

am nevoie urgent de 4-6 fiole de albumina... suntem disperati, ne ajuta cineva?? in farmacie e un pret de nesimtire... nu putem sa cumparam.. poate gasim mai ieftin.. va rugam, tel la nr 0745071203, marian.

Raspunsuri (1)

NELI

acum 11 ani

AM NEVOIE DE AJUTOR URGENT IMI TREBUIESC 4-6 FIOLE DE ALBUMINA UMANA SAU FRATELE MEU VA MURI ! sunt disperata nu am bani sa o pot cumpara costa foarte mult ! va rog mult 0733/352/732