vomit in somn

Boli intestinale

Postata de sara7139 cu 11 ani in urma.

Deseori de citeva zile im vine sa vomit in somn ma doare si capul,ce poate fii ?? va multumesc anticipat si astept sa.mi raspundeti cit mai repede.

Raspunsuri (3)

Flavyutza

acum 11 ani

Buna am ai auzit cazuri asemanatoare,cred ca e vb de reflux gastric si pt asa ceva sunt medicamente.Mai bine dute la medic sau da un tel la medicul de familie te poate sfatui el/ea mai bine.Multa sanatate.

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este recomandat sa efectuati o evaluare clinico-biologica amanuntita; poate fi vorba de o afectiune biliara ( ecografie abdominala) , neurologica ( migrena), etc. Pentru confirmarea unui diagnostic sunt necesare mai multe investigatii.

Aura

acum 11 ani

vezi daca nu ai un Helicobacter Pylori