Viermi intestinali?

Boli intestinale

Postata de denysa262 cu 10 ani in urma.

Buna ziua. De cateva zile ma doare burta foarte tare, chiar si noaptea ma trezesc din somn si ma doare tare, la fel si pe durata zilei. De fiecare daca cand mananc ceva dulce, ma mananca in anus si ma gandeam ca poate ar fi vreun vierme intestinal de vina :-? alte simptome nu as putea spune ca mai am... Adica simt ca uneori mi se ingreuneaza respiratia, dar asta poate fi si din cauza ca e destul de cald afara si nu prea este destul aer. De asemenea ma mananca in nas, in nari. Credeti ca exista vreun parazin intestinal care poate provoca aceste simptome?

Raspunsuri (3)

Romina Strujan

acum 10 ani

Dureri de cap nu ai? Sau balonare si greata? Ca de obicei, giardia produce aceste simptome. Poti sa faci un examen coproparazitologic dar sa stii ca nu tot timpul se evidentiaza parazitii din organism. Iti recomand un pachet foarte eficient pentru eliminarea tuturor tipurilor de viermi intestinali. Pachetul face parte din gama Dr. Hulda Clark si este format din tinctura de nuca neagra pelin si cuisoare. Chiar il recomand !!!

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Ar fi bine sa efectuati examenul coproparazitologic.

Romina Strujan

acum 10 ani

pentru mai multe informatii despre acesti paraziti iti recomand cartea "vindecarea tuturor formelor de cancer" sau poti gasi informatii destul de clare pe situl web www.***.ro