Videocapsula pentru colon

Boli intestinale

Postata de pavelcanpeanu cu 11 ani in urma.

Asi dori să stiu dacă există in iasi o clinică in care se poate face aceasta operatiune colonscopia cu ajutorul capsulei video mi-ar fi de folos niste informatii referitoare la calitatea acestui serviciu si la pret. Vă multumesc mult , Dumnezeu să vă rasplateasca munca si tot binele pe care il oferiti!

Raspunsuri (3)

narhesusa

acum 11 ani

in cadrul Spitalului Sf. Spiridon, Sectia Gastroenterologie se poate face aceasta investigatie...videocapsula tine mai mult de investigarea intestinului subtire, in timp ce pentru intestinul gros se poate face colonoscopie....cat costa, nu stiu sa va spun

pavelcanpeanu

acum 11 ani

Multumesc mult! Mi-ati oferit informatii folositoare. Vă doresc sănatate si fericire si inca o data va multumesc!

ina

acum 10 ani

costa in jur de 1000 de euro cu interpretare.