varsaturi copii

Boli intestinale Varsaturi

Postata de lizukaa cu 11 ani in urma.

copilul meu in virsta de un an si trei luni varsa intruna. nu poate dormi mult pentru ca vomita. daca bea putina apa, o vomita. nu are temperatura.
sa fie insolatie sau o viroza? sau ce altceva?

Raspunsuri (3)

Corina

acum 11 ani

eu iti recomand sa-i faci o vizita dr Cristina Becheanu, o gasesti la Delta Hospital. este medic pediatru, specializat in gastroenterologie pediatrica, exact ce iti tb tie :)

lizukaa

acum 11 ani

multumesc! chiar daca problema cu varsaturile s-a razolevat, o s-o caut totusi pe doamna medic. multumesc mult!

Adriana

acum 8 ani

Buna ziua am o fetita de 2 ani si 5 luni si Ami vomita de trei zile nu are febra dar vomita pana si apa ce poate sa aiba va multumesc