urgent raspuns va rog!!!!

Boli intestinale

Postata de barnlinu cu 10 ani in urma.

am facut scaun negru...am luat carbocit,carbune medicinal,sa fie de la carbune?eu am si scaun modificat,dar asta ma speriat si mai rau,va rog un raspuns daca se poate....multumesc

Raspunsuri (2)

Carmen

acum 10 ani

Evident de la carbune. Ce inseamna scaun modificat?

barnlinu

acum 10 ani

multumesc de raspuns,ce usurare.Am scaun la inceputul lui vreo 5 cm bucati tari mai bine zis bile ce le desparte un mucus,si in tot acei centimetri culoarea scaunului este de culoare mai inchisa mai spre maro inchis si restu este culoare deschisa.Asta pana a nu lua carbunele si cand am luat carbunele sa facut negru si am intrat in panica mam speriat rau,multumesc inca o data de rasp.am uita sa spun ca am si o durere in partea dreapta jos...