Un sfat va rog

Boli intestinale

Postata de valy_gaby cu 11 ani in urma.

Buna seara. Ma adresez aici cu urmatoarea problema. Fiica mea de 10 ani , are probleme , sa zic asa, cu gazele intestinale. Face parturi prelungite si zgomotoase, dar si foarte urat mirositoare. Chiar daca mai facem haz si comentam ca ne intoxica, pe mine ma ingrijoreaza acest miros. Sper sa -mi puteti da un sfat in legatura cu aceasta problema deoarece acasa mai e cum e dar la scoala nu poate iesi din ore atunci cand simte nevoia de a elimina gazele

Raspunsuri (2)

Adrienne

acum 11 ani

Espumisan se poate administra si la aceasta varsta. Daca dupa o saptamana de tratament nu se rezolva problema,este bine sa mergeti la un medic gastroenterolog pentru a vedea care este cauza acestor tulburari gastrointestinale.

valy_gaby

acum 11 ani

Multumesc