tulburari digestive

Boli intestinale Boli digestive functionale

Postata de Cristina500 cu 12 ani in urma.

Buna ziua.In urma unei ecografii abdominale medicul gastroenerolog mi-a recomandat Normix de 200 mg. cate 4 caps./zi timp de 3 luni.Am citit si aceste este un antibiotic.Cum pot lua antibiotic pe o perioada asa luga si in cantitate asa mare.medicul de familie a zis ca nu este in regula.Ce trebuie sa fac?

Raspunsuri (1)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

ar fi bine sa comunicati medicului dvs neintelegerile legate de administrarea medicamentelor.