tub digestiv

Boli intestinale

Postata de Anorisa cu 12 ani in urma.

Am probleme cu tubul digestiv,am avut bacteria pe care o au majoritatea oamenilor ce mi-a provocat gastrită,acuma în să un dezechilibru total în acest sens,am des diaree,crampe,am luat tratament pentru giardioza și iau și ibutin pentru tub digestiv,însă nimic,diareea persistă uneori cîteva zile sau apare la câteva zile,și când mănânc cred că mă balonez,fac o burtă mare,deși uneori nu mănânc mult,mai abuzez de mâncare când dispun de ea sau când nu am timp să mânănc.însă am o burtă mare urâtă,parcă aș fi gravidă și are un aspect urât.

Raspunsuri (1)

laura

acum 12 ani

buna!
Iti recomand cu cea mai mare incredere hidrocolonoterapia. Eu asa am scapat repede si usor de crampele dureroase pe care le avea si de balonare.

uite cateva detalii http://www.puremed.ro/homepage/ce-facem/hidrocolonoterapie-2/

sper ca te va ajuta!