titlu intrebare

Boli intestinale

Postata de viorica167 cu 13 ani in urma.

AM FOST DIAGNOSTICAT COLON IRITABIL,AM URMAT REGIM ALIMETAR SI MEDICATIA PRESCRISA TIMP DE APROAPE O LUNA,DAR NU S-A AMELIORAT CU NIMIC SITUATIA,AM SLABIT SI VOMIT DI 6 IN 6 ZILE.MEDICILOR LI SE PARE NORMAL,MI S-A SPUS SA TIN REGIM IN CONTINUARE.ESTE DIN CE IN CE MAI GREU.

Raspunsuri (4)

Dan M 0724 638604

acum 13 ani

Va recomand sa beti apa kangen. Este produs ade un echipament japonez, medical, printr-o tehnologie revolutionara. Va rog sa cititi mai multe pe site: www.apaviekange.ro
Pentru informatii suplimentare, va stau la dispozitie

Pah Ioana Panculescu

acum 13 ani

incercati si psihoterapie,Colonul iritabil este o tulburare psihosomatica

Control Med
[email protected]

ochi negri

acum 13 ani

Din pacate,colonul iritabil e destul de pacatos,in sensul ca poate sa-ti dea tot felul de probleme.Ce regim alimentar tii?Ce medicamente iei? Cum se manifesta starile de rau,prin voma?Atat?

CARMEN

acum 12 ani

buna seara.....va scriu de undeva din Spania .....am o fiica de 19 ani ...va rog sa-mi spuneti opinia d-voastra ce ar putea avea ..de aproape 2 luni dupa ce mananca merge la wc cu diaree...am facut analixe la coprocultura i-au iesit negative in schimb analizele la sange arata ca are o anemie destul de avansata ...i sa administrat un antibiotic pe care la luat 10 zile ...mi se tot spune sa repet analizele la sange dar nimic concret cu ce ar putea avea ....acum mai nou seara face febra ........si a pierdut mult in greutate ...nu stiu ce as mai putea face ....va multumesc