Tatal meu mai are vreo sansa de viata???

Boli intestinale

Postata de DarraMee cu 11 ani in urma.

Buna! Tata bea de multi ani, a fost si la dezalcolizare acolo i s-a spus ca are organele facute praf si ca are ciroza (o boala a ficatului). El s-a despartit de mama acum 4 ani cu 2 ani inainte de dezalcolizare.Din cauza depresiei a facut anu trecut diabet.Cand a fost din nou la control acum 2-3 saptamani doctorul i-a spus ca are ciroza uscata si ca data maxima in care el e posibil sa moara e 12.01.2013 , iar acum suntem in 20.01.2013 deci el poate muri oricand si imi este foarte frica. Va dati seama depresi+alcool+diabet+tigari+ciroza....MI_E FOARTE FRICA SI VREAU SA MA AJUTATI VA ROG CU UN SFAT MACA ... NU STIU CE SA MAI FAC....IMI ESTE FOARTE FRICA VA ROG AJUTATI-MA AM DEABIA 12 ANI SI E CIUDAT DE LA VARSTA ASTA SA RAMAN FARA TATA! MULTUMESC CA ATI CITIT TOT SI PENTRU SPRIJIN!

Raspunsuri (4)

Madalina

acum 11 ani

Consulta un medic homeopat. Este o d-na dr. foarte priceputa in Brasov, se numeste Brebenaru Rodica (poti cauta informatii pe net despre dansa) si vindeca boli grave, la pacienti carora nu li se mai da nici o speranta de viata. Daca va intereseaza puteti cauta pe net Euroclinica Brasov si face o programare. Merita tot efortul.

Sanatate!

Alina Daniela3

acum 11 ani

La 12 ani unde sase duca singura la o dna dr /
Eu nu cred ca un dr iti poate da o data cand moare omul. Doar Dumnezeu stie!

lili

acum 11 ani

Asa este, doar Doamne Doamne stie cand il va lua pe tatal tau; imi pare rau ca treci prin asta, am auzit insa de multe cazuri cand medicii au pus un diagnostic si, printr-un miracol, pacientul s-a vindecat; sper sa fie asa si in cazul tatalui tau!

Alina

acum 8 ani

Acum suntem in 2 aprilie....2016, si vin cu o intrebare.... ciudata, cred.. tatal tau mai este in viata?