Sunt constipata

Boli intestinale

Postata de Georgianaaa23 cu 10 ani in urma.

sunt constipata de 5 zile nu stiu ce sa mai fac.am luat sirpo Dulphalact si supozitoare cu glicerina insa nu prea m-au ajutat..astept raspuns. Multumesc!

Raspunsuri (2)

Lorena

acum 10 ani

Consuma dimineata seminte de in si administreaza zeolitul sub forma lichida de 3 ori pe zi cate 10 picaturi sublingual. Daca ai hemoroizi, sa stii ca tot zeolitul te va ajuta sa ii elimini

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Este bine sa administrati duphalac conform prescriptiei: min 15 ml x 3/zi.Consumati minim 2 litri de apa pe zi.