sindromul subocluziv

Boli intestinale

Postata de andreeaparvu cu 14 ani in urma.

pe 20.11.2009 am fost diagnosticata cu SINDROM SUBOCLUZIV,STATUS POST VOLVULUS JEJUNAL,recent operat.(pe 12.10.2009operata de ocluzie intestinala prin volvulus)Problema mea e k nu ma simt bine de pe 4dec. imi este rau,am stari de voma de culoare verde(numai lichid)si dureri obdominale k niste contractii,va rog respectuos sa-mi spuneti dak sunt semne de o viitoare operatie si dak ma mai pot opera ac***a in vedere k in intervalul asta de timp am suferit si un accident vascular cerebral ischemic

Raspunsuri (1)

Sheyla

acum 14 ani

Problemele tale sunt destul de grave si nu cred ca le vei gasi rezolvare aici. Noi suntem alaturi de tine cu un sfat un sprijin dar asta nu te va ajuta sa te vindeci. Mergi la medic si vezi cat e de grav si ce masuri se pot lua
Sanatate multa