SII

Boli intestinale

Postata de BUCIUMANU cu 13 ani in urma.

BUNA SEARA!AM O INTREBARE CARE MA LASA NELAMURITA.AM INTESTIN IRITABIL SI AS VREA SA STIU DACA SE VINDECA VREODATA,ADICA DE TOT,SI CE TRATAMENT SA IAU,SI MAI PRECIZEZ CA AM DIAREE LA SII.VA MULTUMESC!

Raspunsuri (4)

marilu123

acum 13 ani

intestinul iritabil nu se trateaza de tot, pt. diaree incearca cu levocarbon, este naturist si ajuta.

BUCIUMANU

acum 13 ani

MULTUMESC MULT PT. RASPUNS SI AM SA TIN CONT DE SFAT.VROIAM SASTIU DACA INTESTINUL ISI V-A REVENI LA FUNCTIA LUI NORMALA.

CarlaD

acum 13 ani

Sindromul colonului iritabil se trateaza cu succes cu cateva din produsele FOREVER LIVING PRODUCTS : in primul rand cu ALOE VERA GEL , SINGURUL produs 100% STABILIZAT NATURAL de pe piata mondiala ; apoi cu FOREVER BEE POLEN si nu in ultimul rand FOREVER ACTIV PROBIOTIC , SINGURUL PROBIOTIC ce contine cele 6 tipuri de probitice de pe piata mondiala !!! Cura ar trebui sa dureze minim 3 luni de zile si reluata cu pauze de 1-3 luni, in functie de rezultate.
Modalitatea de achizitionare si schemele de administrare le puteti afla accesand : www.dicianu.myflpbiz.com . Va doresc multa sanatate !

Dan M 0724 638604

acum 13 ani

Va recomand sa uitati de medicamente si sa beti apa Kangen. Aceasta apa miraculaosa este produsa de un echipament medical japonez, printr-o tehnologie revolutionara.
Va rog sa cautati pe youtube materiale legate de dr Hiromi Shinya, cunoscut in toata lumea drept "Parintele Colonoscopiei" care, recomanda pacientilor sai, pe reteta, sa bea aceasta apa, avind ca rezultat curatirea completa a colonului, in max 3 luni.
Cititi, va rog mai mult pe site: www.apaviekangen.ro
Pentru informatii suplimentare, va stau la dispozitie.