Se depisteaza THC in analizele pentru munca, in special coprocultura?

Boli intestinale

Postata de Utilizator11559468559 cu 4 ani in urma.

Buna ziua, imi cer scuze ca pun aceasta intrebare desi nu are legatura cu topica , insa nu stiam ce sa fac. Ma angajez lucratir comercial la un magazin micut. Angajatorul cere sa fac coprocultura si intrebarea mea este daca depisteaza THC. Eu stiu ca se depisteaza in urina ..dar..sunt putin panicata pentru ca aceasta persoana este importanta pentru mine si nu as vrea sa se ingrijoreze sau sa ma priveasca cu alti ochi. Am avut un gram de iarba pe care l-am fumat in 3 zile cu 3 persoane. Nu am fumat mult si asta s-a intamplat acum 2 zile ..dar stiu ca iese greu din organism. Ma gandeam sa duc probele altcuiva..ce ma sfatuiti sa fac? Multumesc anticipat.

Raspunsuri (1)

Utilizator21592230473

acum 3 ani

Nu, nu se depisteaza. Am fumat constant cannabis timp de 7 ani, nu a iesit la nciun fel de analize. Mentionez ca am fost militar. :)