scurgeri anale

Boli intestinale

Postata de vioreao cu 12 ani in urma.

soacra mea are 77 de ani,de aproximativ o luna are scurgeri anale ,prima data era sange, depa un timp era galben lipicios si mirosea urat,acum este maroniu,si cand face efort ii vine si mai mult ,as vrea sa stiu ce are si daca se poate vindeca

Raspunsuri (5)

Carpe Diem

acum 12 ani

Urgent la gastro-enterolog!

Medic Epuran

acum 12 ani

Hemoragia reprezintă caz de urgenţă aşa încât urmaţi sfatul utilizatorului Kasho şi mergeţi de urgenţă la un consult gastro-enterologic

andreea

acum 10 ani

nu stiu cum sa ma exprim .am inpresia ca sant umeda la anus , are un miros urat(a carne sticata ).in momentu cand fac traba mare ma doare burta ingrozitor ,si mai ales in jurul buricului ,ma simt permanent balonata ,im-i cariie foarte tare burta ,am un gust ciudat in gura si de multe ori mirosa urat respiratia .traba mare fac de 2 ori pe saptamana ,si atunci foarte putin .sau simt ca ma trece sa fac traba mare,dar nu pot , doar crampe .permanet miros urat .si inainte sa ies din casa fac baie, dar de,
jiaba ca tot asa miros .va rog ajutatima sant disperata .va multumesc anticipat

bibi

acum 10 ani

du-te la un medic gastroenterolog! nu mai amana!cu cat stai mai mult cu atat simptomele se vor agrava! nu astepta sa treaca de la sine! succes!

MembruMobileApp1479975325

acum 7 ani

Ai rezolvat cumva Andreea?