Scaun moale

Boli intestinale

Postata de anyah cu 9 ani in urma.

Buna ziua!am 33ani si de 3 ani ma confrunt cu o problema:in fiecare dimineata cand merg la baie am scaun moale,inconsistent urmat de durere de stomac,crampe care dureaza 30minute.De fiecare data nu simt ca am eliminat tot.Pe acest fond am inceput sa am atacuri de panica in fecare dimineata cand merg la baie.

Raspunsuri (1)

Sari

acum 9 ani

Schimba-ti alimentati.Cauta alimente bazice, cauta pe net.Sau tine post, chiar post negru-fara apa si mancare- o zi, sau mancare foarte usoara-fara carne, paine, dulce, lactate, macar o saptamana, fara bauturi acide.
Mananca cartofi fierti in apa, mamaliga cu ciuperci,orez cu legume, legume fierte, fara fructe, ceai de menta.
Sanatate.