SÎnge proaspăt în vasul de toaleta?

Boli intestinale

Postata de Utilizator11587648146 cu 2 ani in urma.

Buna ziua,dacă mă ajută și pe mine cineva cu un răspuns.Am 36 de ani și de mai mult de un an am o problema care acum mă necăjește mai tare,,,Mă simt aproape mereu îmbalonat și tot la cîte o perioada timp de doua trei zile cînd am scaun se colorează și apă în toaleta în roșu,,adică picura sînge proaspăt.Mentionez sîngerarile apar în cea mai mare parte daca consum Alcool,,As dori o părere va rog

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Infectii-urinare/hematuria-urinarea-cu-sange_610