rectoscopie

Boli intestinale

Postata de george2591424 cu 14 ani in urma.

unde pot faci rectoscopie(de preferat in zona Titan)? spitale de stat sau clinici private..... si cat costa? multumesc anticipat

Raspunsuri (3)

CRINUTA146048

acum 14 ani

Citat:
unde pot faci rectoscopie(de preferat in zona Titan)? spitale de stat sau clinici private..... si cat costa? multumesc anticipat

si eu sunt interesata de asa ceva dar in timisoara,daca stie cineva unde se face .mai exact am avut hemoroizi si o fisura anala,am facut tratament la proctoline timisoara ,totul a fost ok aprox.2luni dupa care am facut fisura anala din nou.acum as vrea sa fac niste analize mai amanuntite sa vad daca nu cumva e vreun cancer de colonsau ...nu stiu ce sa zic,oricum si constipatia o tin foarte greu in frau [adica fara faina alba fara paine ,gogosi,paste,taitei,..etc].rogseriozitate la problema asta

Adrienne

acum 14 ani

Nu sunt din Timisoara, vreau doar sa-ti recomand un gel pentru igiena intima ano-genitala,antiseptic,antipruriginos si cicatrizant. Se numeste PLANTINTIM ,de la Hofigal, se aplica,inclusiv intern,dupa ce se face toaletarea cu apa si sapun. Contine extract de salvie,sunatoare,galbenele,hidrolizant de colagen,ulei de catina,propolis si uleiuri esentiale de cimbru,lac***aa si pin. Multa sanatate si sa fii sigura ca nu ai cancer. Constipatia se tine in frau cu diferite laxative, sub forma de ceaiuri sau capsule.

dutu sidonia

acum 12 ani

stie cineva unde pot gasi doc VIOREL BATCA nu mai lucreaza la spitalul militar si am nevoie urgent sa vorbesc cu el.ajutati/ma,datimi un nr de tel