rau de la stomac

Boli intestinale

Postata de mirela daniela172204 cu 12 ani in urma.

Marti seara am simtit o durere in spatele ochilor, cu o durere f. mica de cap..apoi pe la 3 dimineata am avut febra 37,8..dupa 3 zile de atunci nu am mai facut febra, decat in acea noapte, dar am in continuu o senzatie de rau de la stomac atunci cand stau in picioare..(in pat ma simt mai bine), si cand simt acel rau, imi provoc sa ragai, si ma simt din nou mai bine.am fost la medic si a spus ca este un virus al stomacului, dar nu prezint simptome de diaree, si varsaturi...doar rau de la stomac, impunsaturi prin stomac...ce sa fie oare?

Raspunsuri (2)

Medic Epuran

acum 12 ani

În cazul d-vs este vorba probabil de o afecţiune digestivă (gen gastrită) pentru care ar fi indicat consultul unui gastroenterolog

mirela daniela172204

acum 12 ani

Va multumesc pentru raspuns.