raspuns

Boli intestinale

Postata de marius217130954 cu 13 ani in urma.

buna seara! confrunt cu o durere in ''capul pieptului'' usor sub coaste mai ales pe partea stanga. ma balonez frecvent si am periaode care alterneaza constipatie-diaree-normal.

Raspunsuri (5)

Adrienne

acum 13 ani

Mergi la un gastroenterolog.

yma

acum 13 ani

Mergi la medic.Poate e vorba de un colon iritabil.Se tine sub control,ceva medicamente,regim...

razvan

acum 13 ani

Sau poate fi vorba despre o gastrita. Pana ajungi la medic ia Biotics care ajuta in tratarea acelui alternante diaree-constipatie.

irina

acum 13 ani

Si eu cred ca ar trebui sa urmezi o cura cu aceste probiotice. Cu siguranta iti vor ameliora simptomele, dar iti recomand sa mergi la medic sa iti dea si un tratament aferent bolii pe care o ai.

alex

acum 13 ani

Suna a gastrita. Cred ca ar fi bine sa recurgi la o alimentatie de regim. Fara prajeli, fara citrice, fara cruditati, fara grasime. Si da ar fi o idee sa iei Biotics, sa scapi si de scaunul ciudat si sa te ajute si la ameliorarea simptomelor si la balonare.