Ragait des ,flatulenta ,senzati de stomac plin,mici dureri... ce sa fie

Boli intestinale

Postata de nicusor123 cu 11 ani in urma.

In primul rand vreau sa va spun buna seara.
Acum 2 zile am facut diaree(cred ,din cauza ca am baut o doza de suc sera),am luat 2 pastile furazolidon si mi-am revenit.Acum am flatulenta,ragai des,am o senzatie de stomac plin si cate o durere foarte mica.Ce sa fie si care sa fie cauza ?(sunt putin speriat)
Multumesc anticipat pentru raspunsuri.

Raspunsuri (3)

florin12

acum 10 ani

si eu simt la fel ragai des si am o senzatie de stomac plin...:| si inca ceva ami vine sa inghit mai tot timpul.... oare e din cauza ca mam obisnuit sau ce poate fi ? :)

membru263003

acum 7 ani

cum ai rezolavat-o? si eu am aceeasi problema...

Mariana

acum 9 ani

Ce ai rezolvat pana la urma? Si eu ma confrunt cu aceasta problema de mai bine de un an. Am facut diverse tratamente pentru helicobacter( testul a iesit incert), dar niciun rezultat.