questran

Boli intestinale

Postata de Madalina cu 12 ani in urma.

buna ziua
am si eu o intrebare referitoare la acest medicament: fratele meu a fost operat de fiere si din pacate a scapat de o problema dar are alta :(...lichid biliar in cantitate mare in stomac...i s-au recomandat chelatori de saruri biliare si am gait cu greu pe net info despre colestiramina questran care ar fi indicat pentru problema lui...de 1 an de zile se confrunta cu diaree...dureri de stomac...unde se gaseste acest medicament??am inteles ca la noi in tara nu ...si cat timp ar trebui sa il ia pentru a reveni la o viata normala?
multumesc anticipat.
cu stima,
gabriela

Raspunsuri (9)

google

acum 12 ani

Questran, Colestiramina, Quantalan
Oras: Targu Mures - Vezi Toate Anunturile din Targu Mures
Data Adaugarii: 2011-07-21 20:05:18
Membru: todoranflo - Vezi Toate Anunturile acestui utilizator
Categorie: Anunturi Diverse
SubCategorie: Altele
Pret: 7RON
Telefon Mobil: +40742474852

De pe Google

acum 12 ani

Telefon 1

Simbata, 14 Mai 2011

c***a 100 plicuri Questran (substanta activa Colestiramina)importate din Cehia (nu se geseste nici in romania si nici in ungaria) . Momentan am 100 plicuri dar contactati-ma si pot face rost in apox o saptamana .

Coco

acum un an

Cunosc pe cineva la Satu Mare Tel 0722607194

MembruMobileApp150330210313334

acum 3 luni

Am eu ma puteti contacta pe Facebook

Cornel

acum 2 luni

Un Nr de telefon?

MembruMobileApp150330210313334

acum 3 luni

c***a Questran 2 cutii cu 500 lei

MembruMobileApp150330210313334

acum 2 luni

Va interesează, am eu!

MembruMobileApp150330210313334

acum 2 luni

adresa_web_filtrata /nicu.florin.7
Ma puteți contacta pe Facebook

Utilizator11696258790

acum o luna

La ce preț?
Mulțumesc