probleme..

Boli intestinale

Postata de mayb_e cu 14 ani in urma.

buna .am si eu o intrebare. Eu sunt mai sp***a dar de mult timp am burta mai umflata..e cam mare pt silueta mea nu stiu care e cauza..is suparata am incercat exercitii si alta alimentatie ,nu cred ca e vorba de balonare ..mai are cnv astfel de probleme ? eu chiar nu stiu..e vorba de vreo boala sau altcv ? va rog rasp

Raspunsuri (8)

simona

acum 14 ani

Poate esti insarcinata
Ce alte simptome mai ai?

mariaioana99

acum 14 ani

ei da de la mancare te balonezi aia e problema

ina

acum 14 ani

si eu am aceiasi problema si nu inteleg de ce,si maninc foarte putin.

giull

acum 14 ani

trebuie sa ma interesez la un specialist..poate fi o boala intestinala :( :(

ramona

acum 14 ani

am si eu aceeasi prb balonata, dureri de stomac sange in scaun si greata. ce poate fi??? is spriata tare.

Kinga

acum 14 ani

ramona, acam tercut timp de cand ai postat acest mesaj..presupun ca ai ajuns deja la medic. Daca nu,ar fi bine sa te prezinti pentru ca sangele in scaun nu se lasa niciodata neinvestigat...neaparat sa mergi la un gastroenterolog.

catalin

acum 14 ani

Salut , de ceva timp am observat ca scaunul meu fluctueaza si cand este moale cand ma constip si de aceea am hotarat sa beau 2 linguri pe stomacul gol de ulei de masline , dar am observat ca scaunul meu este destul de lucios si vascos de culoare maro ciocolatiu si am avut si hemoroizi dar am luat Zentel si nu cred ca mai am probleme de acest fel .....ce sa fac sa nu mai trec dintr-o extrema in alta????

miha mihai

acum 13 ani

sint sigura ca ai boala crhon si trebuie sa ai rabdare si sa ti o dieta speciala la mincare tresa merji la doctor sa ti-o dea....asa am si yo aceiasi simntome si yo am fost la doctor acum 2ani si tin dieta si sint ok numai cind sar calu la dieta ma mai deranjeaza