Problema intestinală ?

Boli intestinale

Postata de Oana cu un an in urma.

De trei ani de zile am exact aceiași problema, (33ani)sunt balonata de cum Ma trezesc pana seara la culcare cu dureri , oboseala cronica, stări de greaza uneori … dar oboseala Ma omoară .. și tot asa. Am făcut colonoscopie , endoscopie , analize , CT , am urmat tratamente cu de toate …am
Ținut si regim alimentar, am făcut intoleranțele, coprocultura…la recomandarea medicilor , inclusiv prof universitar Mircea diculescu, Ciocarlan Mihai ( cu tratament normix, nexium, probiotice, controlor, nici nu mai știu Ma credeți?)și nu am avut nici un rezultat , nimic .. vreau sa va mărturisesc ca nu sunt o persoana stresată , am o viața minunata.. deci nu este pe baza stresului și sincer nu Ma stresez ca om.
Este cineva care printr o minune a găsit ceva remediu, ce se întâmpla cu medicina in acest secol?? Nimeni nu găsește nimic.. CEI CARE SUFERIM DE ACESTE DURERI ȘI TULBURĂRI CE SA MAI FACEM??
In acesta situație ce sa mai fac….sincer vreau sa trăiesc si asa ..este horror dar asta e. .la un moment trebuie sa treacă ! Sa fim optimiști nu?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Boli-intestinale/balonarea-un-simptom-care-nu-trebuie-ignorat-iata-ce-boli-grave-poate-as_15367