Poate fii ceva grav, ma pot trata acasa?

Boli intestinale

Postata de Utilizator11611356137 cu 3 ani in urma.

De o săptămână am aceasta problema cu stomacul, ma doare foarte tare, simt și o senzație de arsura iar mai nou simt înțepături în stomac. Am cautat pe net, iar rezultatele sunt gastrita.. Menționez și faptul ca ma simt plina și nu simt nevoia sa mănânc.. Va rog sa ma ajutați.. Ma pot trata acasă?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Boli-intestinale/arsurile-si-durerile-de-stomac-6-metode-simple-de-a-le-evita_15620