lambrii

Boli intestinale

Postata de oprisor cu 13 ani in urma.

Baietelul meu are lambrii,i,am dat tratament cu Zentel care e desptul de tare dar din pacate nu ne,am scapat de ei. Stiti cumva un tratament naturist eficient pt ca mi,ae frica sa,i mai dau medicamente sa nu,i afecteze ficatul. Sant disperata . Alina

Raspunsuri (3)

colnago

acum 13 ani

Buna seara. Incercati un tratament naturist cu bautura bioactiva Tahitian Noni. Nu are contraindicatii, se poate consuma la orice virsta.

vali

acum 13 ani

mai incercati si cu tratamente de la plafar cu plante

Gabi

acum 13 ani

Intra pe www.gabrielahripcaru.mycali.biz. Multa sanatate.